Česky/English\Deutsch

Buena Vista Club

Úvodní strana

Program

Program klubu

Program klubu

Buena Vista D&B Opening Party  

4.9.2020

Buena Vista D&B Opening Party

Zpět ke kultuře a hurá do klubů. Od září pro vás chystáme pestrý program! První akce bude věnovaná milovníkům Drum and Bass music.

FB událost ZDE

Renne Dang - Plzeň - THÁI tour  

11.9.2020

Renne Dang - Plzeň - THÁI tour

Renne Dang vyráží na tour se svým nejnovějším albem THÁI. Ve vybraných klubech po celé ČR představí svou unikátní audiovizuální show doplněnou o živé nástroje.

FB událost ZDE

Dokument Japan Minimal - afterparty w/ Philip TBC (Buena Vista cafe)  

11.9.2020

Dokument Japan Minimal - afterparty w/ Philip TBC (Buena Vista cafe)

Program a následná afterparty proběhne v naší kavárně.

Japan Minimal
"Důležité je cestovat s minimem věcí, abys prostě nevláčel velkou kameru, ale byl rychlej a pohotovej zachytit TEN OKAMŽIK a dostal se do míst, kam se jinak nikdy nedostaneš”
Philip cestuje po Japonsku a potkává zajímavé muzikanty, producenty, DJ-e a performery. Nahrává zvuky, samply, netradiční nástroje, hudebníky a následně z toho vzniká dokumentární serie a EP.

“Chtěl jsem ukázat lidem, že i s minimem prostředků jdou dělat zajimavý věci. S sebou jsem měl jen jeden kapesní rekordér Zoom H2n, jedno Go-pro 4 a Iphone 5s. Celý jsem to natočil, ustříhal a udělal si k tomu hudbu. “T.B.C. virus” se po Indii a Maroku ted dostává i do Japonska.”

FB událost ZDE

Electric Therapy a Arzzen  

19.9.2020

Electric Therapy a Arzzen


Hudební skupina ELECTRIC THERAPY - vznikla jako projekt dvou kytaristů dnes již legendární plzeňské ALICE Dana Bárty, a to Martina Střesky (Alice, Lucie, Pusa Davida Kollera) a Lumíra Václavíka (Generál Bass Bohouše Josefa, Alice).
Její základní filozofií je hrát na profesionální úrovni převzaté skladby, které na ně měly během jejich více než 25ti leté hudební kariéry zásadní vliv. Převážně se jedná o pečlivě vybrané skvosty světové rockové scény tak, aby bavily nejen muzikanty, ale především samotné publikum.
Tyto skladby jsou během vystoupení doplněny několika vlastními kusy z dílny ELECTRIC THERAPY a autorskými počiny obou kytaristů z působení v jejich domovské kapele ALICE (např. Ani náhodou, Klidná, Chápej mě, Teritoriální král...)


ARZZEN je rock-metalová skupina studentů středních škol, které kromě studia baví hrát a skládat tvrdší muziku.
Jsme rádi za příležitost zahrát si v Buena Vistě a věříme, že se budete dobře bavit. Na minulý koncert dorazily davy fanynek a vytvořily pořádný kotel!!! Doufáme, že tentokrát to nebude jinak :-)

FB Event HERE

Emma Smetana v Buena Vistě  

25.9.2020

Emma Smetana v Buena Vistě

Jsme rádí, že plzeňské hudební cesty Emmy Smetany vedou již po třetí do našeho klubu :)

FB událost ZDE

Výstava obrazů Elaine Lóre v Buena Vista - Kavárna  

25.9.2020

Výstava obrazů Elaine Lóre v Buena Vista - Kavárna

Vernisáž výstavy Elaine Lóre na domácí půdě v Buena Vista Clubu (na kavárně) v Plzni
Malířka představí kolekci obrazů s názvem Křivky, kterou sama popisuje jako něco, co se od ní nečeká.
Večerem vás provede Martin Livity společně s Elaine a hudební podkres doladí Dj Yneg.

Výstava potrvá do konce října 2020 a je prodejní.
Sledujte ukázky obrazů na Facebooku Elaine Lóre nebo na instagramu elaine.lore

FB událost ZDE

Michaljov - Tour 2020  

2.10.2020

Michaljov - Tour 2020

Po odpykání si trestu odnětí svobody 20. měsíců se na česká pódia vrací brněnský raper Michajlov. Do poslední chvíle nebylo jasné, jestli se mu podaří dostat se ven, jelikož šlo teprve o půlku z celkového trestu 36 měsíců. Povedlo se!   Jeho tým mezitím pracoval a připravoval 17 zastávek a ty si tak nyní můžeš vychutnat všechny jeho bomby v Tvým Klubu.   Uslyšíš a uvidíš průřez celou jeho dosavadní tvorbou a zazní samozřejmě i songy z alba 1991, který neměl ještě možnost vůbec prezentovat naživo! Spolu s ním vystoupí i další členové 1312 Records. Předskakovat a krýt záda na stage mu bude dlouholetý parťák DANIEL VARDAN, hudebně ho bude jistit MARYS i se svými MPC sety a těšit se můžete i na brněnskou naději ROBINA TENTA.

FB Událost ZDE

DiscoBalls & V3SKA  

3.10.2020

DiscoBalls & V3SKA

Mocná dechová sekce nebojicí se hravých téměř večerníčkových melodií, sličná zpěvačka, neotřelé razantní bicí, které se neomezují na klasický ska rytmus, kytara, která dokáže i řádně přitvrdit a koule tomu nasazuje pulzující disco basa. Jo asi tak ve stručnosti něco málo o kapele DiscoBalls! Večer plný SKA doplní šviháci z V3ska. Nezapomeň taneční cvičky :)

FB událost ZDE

Miloš Meier - Drumming Syndrome  

8.10.2020

Miloš Meier - Drumming Syndrome

Bubeník metalových Dymytry Miloš Meier Vás zve na vystoupení svého bubenického one-man show projektu s názvem "Drumming Syndrome". Představí nový program, ve kterém zazní zejména osobitě upravené rockové a metalové světové hity, spousty bubenických sól a také filmové soundtracky. V rámci tour pojmenovaného "Drums'n'Rock'n'Metal Hits Tour" očekávejte originální a nesmírně energické vystoupení. Vysoká hráčská technika a zkušenosti z hraní např. s Michalem Pavlíčkem, Kamilem Střihavkou, Supergroup.cz, Danielem Landou, BSP, nebo Gusem G. a jeho bubnování s tímto koncertem po celém světě dávají předpovídat výjimečnému hudebnímu zážitku.

FB Událost ZDE

Pilsen Queen Tribute Band  

9.10.2020

Pilsen Queen Tribute Band

Nový termín :)
FB událost ZDE

Circus Problem & Timudej  

10.10.2020

Circus Problem & Timudej

Circus Problem & Timudej už nějakou dobu patří mezi stálice české scény. Kapely jsou charakteristická svojí neskutečnou energií a šmrncem balkánských rytmů.

FB událost ZDE

SHOW Stání  

15.10.2020

SHOW Stání

SHOW Stání, na které se nezapomíná, míří do Plzně!
--------------------------------------------------
Skupina skvělých komiků, jeden majk a Vy! Parta stand-uperů s originálním názvem SHOW Stání, pořádá večírky plné zábavy a fórů po celé ČR. Čekejte nečekané! Skeče na témata vztahů, rodiny, práce, aktuálního dění i intimního života. Uprostřed záchvatu smíchu najednou zjistíte, že se vlastně smějete sami soběI

Těšit se můžete na:
Michal Boháč
Naďa Hůlková
Matúš Feč
Lucie Ingrová

FB událost ZDE

Paulie Garand & DJ Wich - Plzeň / + Support DJ Kenny Rough

27.10.2020

Paulie Garand a DJ Wich vyráží se svou deskou „Mezi prsty“ na 12 zastávek. Na tour se prolne jak jejich poslední album, tak i starší věci s Kennym, který pojede jako support DJ. Jako obvykle se bude před show i po show prodávat všechen merch + alba na CD i LP.

FB událoset ZDE

Mr. Muzikál 2020  

29.10.2020

Mr. Muzikál 2020

Muzikálový koncert Radima Schwaba, zpěváka a herce, představitele hlavní role české verze světoznámého muzikálu The Phantom Of The Opera. Na koncertě zazní megahity z muzikálů Karla Svobody, Andrew Lloyd Webbera, Leonarda Bernsteina, aj.

Těšit se můžete na několik předních muzikálových skladeb české i zahraniční hudební scény: The Phantom Of The Opera, Bídníci, Monte Cristo, West Side Story, Dracula, Cats, Ples Upírů a další, spolu s vybranými hity z Radimových alb Amoroso a Grazioso, za doprovodu vynikajících hudebníků.


FB událost ZDE

ROOM w/ Elektrabel LIVE  

30.10.2020

ROOM w/ Elektrabel LIVE

ROOM ▼ "TECHNO IS THE ANSWER"
Welcome to a unique concept, welcome to the ROOM.

▼ Special visualization of the club
▼ One room in the middle of the dancefloor
▼ Comfort Zone

LIVE:

elektrabel (Dirty Corner Records, CZ)
soundcloud.com/elektrabel

DJs: T.B.A.

VJs: T.B.A.

FB Event HERE

United Flavor - Here to say tour  

13.11.2020

United Flavor - Here to say tour

United Flavour jsou energií nabitá kapela, která servíruje moderní mix reggae, hip hopu, r`n`b, či world music a zaručuje divokou hudební show. Za tvorbou United Flavour stojí charismatická španělská frontmanka Sista Carmen a producent a baskytarista Djei Gogo, původem z Pobřeží Slonoviny. Na svém kontě mají 2 studiová alba, téměř 15 let existence, odehráli stovky klubových i festivalových koncertů v Čechách a zahraničí. Skupina hrála po boku světových hvězd jako Manu Chao, Shaggy, Max Romeo, Buju Banton, Israel Vibration, Gentleman a další. United Flavour jsou známí také tím, že často navazují spolupráci s vyhledávanými zahraničními umělci.

FB Event HERE

Skyline  

14.11.2020

Skyline

Čirá energie na podiu! I tak se nechá jednou větou popsat nespoutanost kapely SKYLINE.

Abychom neodcházeli z klubu v tom nejlepším, můžeme se těšit na afterparty pod taktovkou DJs:
- DJ Becker
- 5th Element
- Upfockerz

20:00 Open Door
21:00 Skyline
AFTERPARTY

FB událost ZDE

James Cole & Risto  

5.12.2020

James Cole & Risto

Legendární duo James Cole fanpage a strýček Risto v plzeňské Bueně! 🎤 Více info a předprodej brzy, stay tuned 💥
FB událost ZDE

22 Let s Dědou  

17.12.2020

22 Let s Dědou

Velký koncert s hosty kapely Děda Mládek Illegal Band bude show nabitá energií a největšími hity této dnes již legendární party muzikantů a showmanů, která je na hudební scéně již 22let.

FB událost ZDE

In The Name Of Cobain  

15.1.2021

In The Name Of Cobain

Pro tuto partu zaběhlých muzikantů Nirvana tribute - In The Name Of Cobain je stylizace a feeling koncertů Nirvany srdeční záležitostí. Kapela je fanoušky považována za nejvíc autenticky propracovaný revival Nirvany v ČR i na Slovensku. Můžou se pyšnit identickým napodobením Kurta Cobaina jejich zpěvákem jak hlasem, tak i vizáží. Dále i přičiněním basáka při produkci spontánních show, při které nenechá nikoho pod pódiem chladným a v neposlední řadě i razantní hrou a silnými údery krásné a mladé bubenice.

FB Událost ZDE

Totální nasazení, The Fialky, Nežfaleš – Tour 2020 - Plzeň  

27.2.2021

Totální nasazení, The Fialky, Nežfaleš – Tour 2020 - Plzeň

PUNK ROCK RÁDIO Tour 2020.
Společné turné kapel:
TOTÁLNÍ NASAZENÍ, THE FIALKY A NEŽFALEŠ

V polovině března 2020 vyráží na společné turné tři přední punk rockové kapely Totální nasazení,
The Fialky a Nežfaleš. Těšit se můžete na celkem třináct zastávek po Čechách, Moravě a Slovensku. Turné je pokračováním úspěšné šňůry po kulturních domech, která proběhla na jaře minulého roku u příležitosti vydání nového alba (Kazoo or Die!) kapely Totální nasazení.
V roce 2020 vychází pro změnu novinka kapele The Fialky, která ponese název Punk rock rádio. Odtud i název aktuálního turné. Třetího do party si kapely tentokrát vybraly „služebně“ nejmladšího parťáka – punk rockovou Nežfaleš. Na vybraných místech doplní tuto společnost buď slánští Deratizéři nebo Dilemma in Cinema (obě kapely personálně propojeny s Totálním nasazením).
Na rozdíl od minulého roku kapely zavítají kromě kulturních domů i do několika velkých klubů. Vrátí se na osvědčená místa, ale dorazí i do zcela nových prostor.

FB událost ZDE

Lucie Revival  

17.4.2021

Lucie Revival

Bude nám velikou ctí se s Vámi potkat na našem koncertu v Plzni již v sobotu 18. dubna. Jsme kapela z Plzně a tak jsme pro Vás vybrali místo, které určitě všichni dobře znáte a je jím BUENA VISTA CLUB! Těšíme se a posíláme směrem k Vám naše pozvání na tento koncertní večer, který odstartujeme od 21:00. LUCIE REVIVAL v Bueně - jste zvání Přátelé - Vaše LR

FB událost ZDE

 Facebook /  Twitter /  Google

Buena Vista Club / Tel: +420 602 261 740 / info@buenavistaclub.cz

Provozovatel: BARFI-INVEST a.s. (IČ 25202910). Společnost zapsána v obchodním rejstříku, vedeném Krajským soudem v Plzni, v oddílu B, vložka 579.