Česky/English\Deutsch

Buena Vista Club

Úvodní strana

Program

Program klubu

Program klubu

!!! Změna termínu!!! Radim Schwab - Vánoční sen 2021  

Koncert byl přesunut na 19.6.2022

!!! Změna termínu!!! Radim Schwab - Vánoční sen 2021

Bohužel z důvodu vládního nařízení se koncert z 3.12.2021 přesouvá na 19.6.2022.

Zářijový koncert v Buena Vista Clubu byl naprosto famózní, mistr nás svým výkonem naprosto uchvátil a na závěr koncertu přidal tři další písně, při kterých se tančilo, atmosféra byla neskutečná. A proto jsme nadšeni, že tak skvělého umělce můžeme přivítat v našem klubu opět na začátku prosince

ARZZEN + NEVERGREEN  

23.4.2022

ARZZEN + NEVERGREEN

Těšíme se na kapely ARZZEN a NEVERGREEN, prosincový koncert kvůli opatřením nevyšel, tak si ho teď užijeme dvojnásob. Začátek od 19:30 :- )

X-Cover  

22.4.2022

X-Cover

Koncert kapely X-COVER z 18.12.2021 - termín byl přesunut na jaro :- )

Kapela X-COVER vznikla na konci roku 2010.
Pestrý repertoár je orientován především na stěžejní rockové hity (Pink Floyd, Van Halen, R.E.M., Sting, Eric Clapton, atd.) z 60. až 90. let minulého století.
Jednotliví hráči X-COVER mají bohaté hudební zkušenosti jak ze současného, tak i z minulého muzikantského působení.
Každý z hudebníků X-COVER je samostatnou, ve své branži uznávanou osobností.
Bohatá a rozmanitá hudební minulost našich muzikantů je zárukou toho, že se X-COVER výrazně liší od jiných hudebních těles postavených na cover verzích známých hitů.

Renne Dang a Live Band  

8.4.2022

Renne Dang a Live Band

Přivítejme společně skvělého muzikanta, v klubu vystoupí 8.4.2022  Renne Dang a Live Band

Crimson Town Players, St. Johnny, Five Rivers Blues Band  

6.4.2022 od 19:30

Crimson Town Players, St. Johnny, Five Rivers Blues Band

Jistě všichni vzpomínáte na pravidelné bluesové večery, patřily také k těm nejlepším u nás, přijďte nasát neskutečnou atmosféru :- )
Zúčastní se ho tři vynikající bluesové formace z Plzně. Česko holandská skupina Crimson Town Players v čele s Holanďanem Anthony Broekem, který zazpívá a zahraje na kytaru vlastní skladby i bluesové evergreeny. Roman Hasnedl na basu a Tony Zimmel  na bicí pak zajistí pevný doprovodný groove. St.Johnny Band je česká bluesová kapela, založená v roce 2005, jejímiž členy jsou Jan Stehlík, Zdeněk Tichota a Pavel Plánka. V repertoáru převažuje vlastní tvorba. Známá blues rocková kapela Five Rivers Blues Band byla založená bubeníkem Ivanem Audesem v roce 2011, se zpěvákem Lubošem Muchnou, kytaristou Honzou Šobrem a basistou Milošem Novotným. Kapela interpretuje své vlastní skladby i díla klasiků, např. Robena Forda, Jimi Hedrixe či B. B. Kinga.
Vstupné na místě: 200 Kč

!!ZRUŠENO!! ARZZEN + NEVERGREEN  

4.12.2021

!!ZRUŠENO!! ARZZEN + NEVERGREEN

Z důvodu nového vládního nařízení se koncert ruší. Omlouváme se.

Totální nasazení, The Fialky, NEŽFALEŠ - Tour 2022  

26.2.2022

Totální nasazení, The Fialky, NEŽFALEŠ - Tour 2022

Čeká nás další fantastický kulturní zážitek :-), kdo by neznal tyto skvělé kapely. Těšíme se na Vaši návštěvu a POZOR, už bez rozdílů u vstupu!!

!! ZRUŠENO!! JAZZ BEZ HRANIC - Večery s blues  

1.12.2021

!! ZRUŠENO!! JAZZ BEZ HRANIC - Večery s blues

Je nám líto, ale obdrželi jsme informaci, že interpret je v karanténě, koncert se bohužel ruší.

Je nám potěšením u nás přivítat skvělé bluesové kapely, Five River Blues Band a BEN POOLE BAND. Navazujeme na skvělé bluesové večery z minulých let

POPs  

26.11.2021

POPs

Jak již samotný název skupiny napovídá, můžete se těšit na hity světového popu 80´a 90´let a to konkrétně na písně Michaela Jacksona, Phila Collinse, George Michaela, Depeche Mode, Madonny a mnoho dalších. Za celou dobu svojí existence mají za sebou velké množství jak sólo koncertů v nejrůznějších klubech, festivalech a městských kulturních akcí, ale i soukromých oslav, svateb apod. Vzhledem k pestrému repertoáru skupiny, který je složen z těch největších hitů této doby, jsou jejich vystoupení vždy stoprocentní zárukou maximální zábavy, poslechu a tance.

MR. MUZIKÁL 2020 - KONCERT RADIMA SCHWABA  

19.9.2021

MR. MUZIKÁL 2020 - KONCERT RADIMA SCHWABA

Koncert Radima Schwaba se uskuteční tento týden v neděli v našem klubu od 19 hodin. Máme velikou radost, po dlouhé době klub zase ožije :-) Zazní přední muzikálové skladby české i zahraniční hudební scény: The Phantom Of The Opera, Bídnici, Monte Christo, West Sie Story, Dracula, Cats, Ples Upíru a další. Hlavním hostem bude vynikající Monika Sommerová.

 Facebook /  Twitter /  Google

Buena Vista Club / Tel: +420 602 261 740 / info@buenavistaclub.cz

Provozovatel: BARFI-INVEST a.s. (IČ 25202910). Společnost zapsána v obchodním rejstříku, vedeném Krajským soudem v Plzni, v oddílu B, vložka 579.