Česky/English\Deutsch

Buena Vista Club

Úvodní strana

Program

Program klubu

Program klubu

Emma Smetana v Buena Vistě  

25.9.2020

Emma Smetana v Buena Vistě

Jsme rádí, že plzeňské hudební cesty Emmy Smetany vedou již po třetí do našeho klubu :)

FB událost ZDE

Výstava obrazů Elaine Lóre v Buena Vista - Kavárna  

25.9.2020

Výstava obrazů Elaine Lóre v Buena Vista - Kavárna

Vernisáž výstavy Elaine Lóre na domácí půdě v Buena Vista Clubu (na kavárně) v Plzni
Malířka představí kolekci obrazů s názvem Křivky, kterou sama popisuje jako něco, co se od ní nečeká.
Večerem vás provede Martin Livity společně s Elaine a hudební podkres doladí Dj Yneg.

Výstava potrvá do konce října 2020 a je prodejní.
Sledujte ukázky obrazů na Facebooku Elaine Lóre nebo na instagramu elaine.lore

FB událost ZDE

Michaljov - Tour 2020  

2.10.2020

Michaljov - Tour 2020

Po odpykání si trestu odnětí svobody 20. měsíců se na česká pódia vrací brněnský raper Michajlov. Do poslední chvíle nebylo jasné, jestli se mu podaří dostat se ven, jelikož šlo teprve o půlku z celkového trestu 36 měsíců. Povedlo se!   Jeho tým mezitím pracoval a připravoval 17 zastávek a ty si tak nyní můžeš vychutnat všechny jeho bomby v Tvým Klubu.   Uslyšíš a uvidíš průřez celou jeho dosavadní tvorbou a zazní samozřejmě i songy z alba 1991, který neměl ještě možnost vůbec prezentovat naživo! Spolu s ním vystoupí i další členové 1312 Records. Předskakovat a krýt záda na stage mu bude dlouholetý parťák DANIEL VARDAN, hudebně ho bude jistit MARYS i se svými MPC sety a těšit se můžete i na brněnskou naději ROBINA TENTA.

FB Událost ZDE

Miloš Meier - Drumming Syndrome  

8.10.2020

Miloš Meier - Drumming Syndrome

Bubeník metalových Dymytry Miloš Meier Vás zve na vystoupení svého bubenického one-man show projektu s názvem "Drumming Syndrome". Představí nový program, ve kterém zazní zejména osobitě upravené rockové a metalové světové hity, spousty bubenických sól a také filmové soundtracky. V rámci tour pojmenovaného "Drums'n'Rock'n'Metal Hits Tour" očekávejte originální a nesmírně energické vystoupení. Vysoká hráčská technika a zkušenosti z hraní např. s Michalem Pavlíčkem, Kamilem Střihavkou, Supergroup.cz, Danielem Landou, BSP, nebo Gusem G. a jeho bubnování s tímto koncertem po celém světě dávají předpovídat výjimečnému hudebnímu zážitku.

FB Událost ZDE

Jazzové večery  

14.10.2020

Jazzové večery

Jazz bez hranic bude od letošního podzimu pořádat pravidelná setkání nejlepších českých i zahraničních hudebníků v plzeňském klubu Buena Vista. V první části večera vždy vystoupí umělci etablovaní na jazzové scéně ať domácí či zahraniční. Ve druhé části otevře jam session „houseband“ Karla Bečváře složený z vynikajících muzikantů připravených podpořit současné či budoucí hudební naděje. Zahrát si může opravdu každý. Nabízí se tak jedinečný prostor k setkávání stylů a generací.
V říjnové premiéře jako první vystoupí mainstreamové TRIO KUH - Köhldorfer-Uhlíř-Helešic, které se po úspěšném evropském turné stalo objeven roku 2018. Trio tvoří vynikající rakouský kytarista z Vídně Edi Köhldorfer, jeden z nejlepších evropských kontrabasistů František Uhlíř a česká bubenická legenda Jaromír Helešic. Program tria se skládá ze známých jazzových standardů a originálních skladeb (Köhldorfer, Uhlíř).
Původně plánovaný začátek ve 20:00 je přesunut na 19:30 z důvodu nových provozních nařízení.

FB událost ZDE

X-Cover  

23.10.2020

X-Cover

Kulturu a X-Cover nezastavíš!
Ten nejvytříbenější ROCK v bezpečném prostředí našeho klubu.

FB událost ZDE

Paulie Garand & DJ Wich - Plzeň / + Support DJ Kenny Rough

27.10.2020

Paulie Garand a DJ Wich vyráží se svou deskou „Mezi prsty“ na 12 zastávek. Na tour se prolne jak jejich poslední album, tak i starší věci s Kennym, který pojede jako support DJ. Jako obvykle se bude před show i po show prodávat všechen merch + alba na CD i LP.

FB událoset ZDE

Mr. Muzikál 2020  

29.10.2020

Mr. Muzikál 2020

Muzikálový koncert Radima Schwaba, zpěváka a herce, představitele hlavní role české verze světoznámého muzikálu The Phantom Of The Opera. Na koncertě zazní megahity z muzikálů Karla Svobody, Andrew Lloyd Webbera, Leonarda Bernsteina, aj.

Těšit se můžete na několik předních muzikálových skladeb české i zahraniční hudební scény: The Phantom Of The Opera, Bídníci, Monte Cristo, West Side Story, Dracula, Cats, Ples Upírů a další, spolu s vybranými hity z Radimových alb Amoroso a Grazioso, za doprovodu vynikajících hudebníků.


FB událost ZDE

United Flavor - Here to say tour  

13.11.2020

United Flavor - Here to say tour

United Flavour jsou energií nabitá kapela, která servíruje moderní mix reggae, hip hopu, r`n`b, či world music a zaručuje divokou hudební show. Za tvorbou United Flavour stojí charismatická španělská frontmanka Sista Carmen a producent a baskytarista Djei Gogo, původem z Pobřeží Slonoviny. Na svém kontě mají 2 studiová alba, téměř 15 let existence, odehráli stovky klubových i festivalových koncertů v Čechách a zahraničí. Skupina hrála po boku světových hvězd jako Manu Chao, Shaggy, Max Romeo, Buju Banton, Israel Vibration, Gentleman a další. United Flavour jsou známí také tím, že často navazují spolupráci s vyhledávanými zahraničními umělci.

FB Event HERE

Skyline  

14.11.2020

Skyline

Čirá energie na podiu! I tak se nechá jednou větou popsat nespoutanost kapely SKYLINE.

Abychom neodcházeli z klubu v tom nejlepším, můžeme se těšit na afterparty pod taktovkou DJs:
- DJ Becker
- 5th Element
- Upfockerz

20:00 Open Door
21:00 Skyline
AFTERPARTY

FB událost ZDE

James Cole & Risto  

5.12.2020

James Cole & Risto

Legendární duo James Cole fanpage a strýček Risto v plzeňské Bueně! 🎤 Více info a předprodej brzy, stay tuned 💥
FB událost ZDE

22 Let s Dědou  

17.12.2020

22 Let s Dědou

Velký koncert s hosty kapely Děda Mládek Illegal Band bude show nabitá energií a největšími hity této dnes již legendární party muzikantů a showmanů, která je na hudební scéně již 22let.

FB událost ZDE

Pilsen Queen Tribute Band  

19.12.2020

Pilsen Queen Tribute Band

Nový termín :)
FB událost ZDE

In The Name Of Cobain  

15.1.2021

In The Name Of Cobain

Pro tuto partu zaběhlých muzikantů Nirvana tribute - In The Name Of Cobain je stylizace a feeling koncertů Nirvany srdeční záležitostí. Kapela je fanoušky považována za nejvíc autenticky propracovaný revival Nirvany v ČR i na Slovensku. Můžou se pyšnit identickým napodobením Kurta Cobaina jejich zpěvákem jak hlasem, tak i vizáží. Dále i přičiněním basáka při produkci spontánních show, při které nenechá nikoho pod pódiem chladným a v neposlední řadě i razantní hrou a silnými údery krásné a mladé bubenice.

FB Událost ZDE

Totální nasazení, The Fialky, Nežfaleš – Tour 2020 - Plzeň  

27.2.2021

Totální nasazení, The Fialky, Nežfaleš – Tour 2020 - Plzeň

PUNK ROCK RÁDIO Tour 2020.
Společné turné kapel:
TOTÁLNÍ NASAZENÍ, THE FIALKY A NEŽFALEŠ

V polovině března 2020 vyráží na společné turné tři přední punk rockové kapely Totální nasazení,
The Fialky a Nežfaleš. Těšit se můžete na celkem třináct zastávek po Čechách, Moravě a Slovensku. Turné je pokračováním úspěšné šňůry po kulturních domech, která proběhla na jaře minulého roku u příležitosti vydání nového alba (Kazoo or Die!) kapely Totální nasazení.
V roce 2020 vychází pro změnu novinka kapele The Fialky, která ponese název Punk rock rádio. Odtud i název aktuálního turné. Třetího do party si kapely tentokrát vybraly „služebně“ nejmladšího parťáka – punk rockovou Nežfaleš. Na vybraných místech doplní tuto společnost buď slánští Deratizéři nebo Dilemma in Cinema (obě kapely personálně propojeny s Totálním nasazením).
Na rozdíl od minulého roku kapely zavítají kromě kulturních domů i do několika velkých klubů. Vrátí se na osvědčená místa, ale dorazí i do zcela nových prostor.

FB událost ZDE

ROOM w/ Elektrabel LIVE  

26.3.2021

ROOM w/ Elektrabel LIVE

ROOM ▼ "TECHNO IS THE ANSWER"
Welcome to a unique concept, welcome to the ROOM.

▼ Special visualization of the club
▼ One room in the middle of the dancefloor
▼ Comfort Zone

LIVE:

elektrabel (Dirty Corner Records, CZ)
soundcloud.com/elektrabel

DJs: T.B.A.

VJs: T.B.A.

FB Event HERE

Lucie Revival  

17.4.2021

Lucie Revival

Bude nám velikou ctí se s Vámi potkat na našem koncertu v Plzni již v sobotu 18. dubna. Jsme kapela z Plzně a tak jsme pro Vás vybrali místo, které určitě všichni dobře znáte a je jím BUENA VISTA CLUB! Těšíme se a posíláme směrem k Vám naše pozvání na tento koncertní večer, který odstartujeme od 21:00. LUCIE REVIVAL v Bueně - jste zvání Přátelé - Vaše LR

FB událost ZDE

 Facebook /  Twitter /  Google

Buena Vista Club / Tel: +420 602 261 740 / info@buenavistaclub.cz

Provozovatel: BARFI-INVEST a.s. (IČ 25202910). Společnost zapsána v obchodním rejstříku, vedeném Krajským soudem v Plzni, v oddílu B, vložka 579.